150 rocznicy powstania pierwszej na świecie kopalni ropy naftowej w Bóbrce

 

W dniu 6 Czerwca 2004 roku odbyła się uroczystość 150 rocznicy powstania pierwszej na świecie kopalni ropy naftowej w Bóbrce.

Czytaj więcej: 150 rocznicy powstania pierwszej na świecie kopalni ropy naftowej w Bóbrce

Gminny Przegląd Twórczości Wielkanocnej

 

W dniach 4 i 5 kwietnia 2004 roku odbył się Gminny Przegląd Twórczości Wielkanocnej.

Czytaj więcej: Gminny Przegląd Twórczości Wielkanocnej

I Gminny Konkurs Ortograficzny

 

Dnia 20 kwietnia 2004 odbył się I Gminny Konkurs Ortograficzny "Z ortografią za pan brat" dla kla od IV - VI Szkół Podstawowych

Organizatorami konkursu byli: Urząd Gminy w Chorkówce reprezentowany przez p.Bogusława Packa oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej w Szczepańcowej p. Alicja Garncarz , Irena Sajdak i Szkoły Podstawowej w Zręcinie p. Joanna Brzozowska.

Tytuł Mistrza Ortografii i I miejsce zdobyła uczennica Szkoły Podstawowej w Zręcinie - Gabriela Kuroska

Na podstawie punktacji ogólnej I miejsce przyznano Szkole Podstawowej w Zręcinie, dwa równorzędne II miejsca zdobyła Szkoła Podstawowa w Świerzowej Polskiej i Szkoła Podstawowa w Szczepańcowej, II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Faliszówce.

Czytaj więcej: I Gminny Konkurs Ortograficzny

I Gminny konkurs Wiedzy o Francji i konkurs "Poezja Francuska"

 

Dnia 28 Kwietnia 2004 r. odbył się I Gminny konkurs Wiedzy o Francji i konkurs "Poezja Francuska". Organizatorami konkursu byli: nauczyciele Zespołu Szkół Publicznych w Kopytowej: p.Ewa Bal , p. Agnieszka Brzozowska oraz p. Bogusław Pacek reprezentujący Urząd Gminy w Chorkówce.

W konkursie wiedzy o Francji jury wyłoniło laureatów:
1. miejsce - Małgorzata Sajda
2. miejsce - Ewa Kwiatkowska
3. miejsce - Ewelina Bocheńska i Edyta Gradowicz

W konkursie Poezja Francuska jury wyłoniło laureatów:
1. miejsce Mateusz Zborowski
2. miejsce - Ewelina Kasza
3. miejsce - Aleksandra Jakubowska

I Gminna Olimpiada Sportowa dla klas I-III

 

W dniu 31 maja br. odbyła się w Szkole Podstawowej w Szczepańcowej I Gminna Olimpiada Sportowa dla klas I-III.
Organizatorami imprezy byli nauczyciele Szkoły Podstawowej w Szczepańcowej: Irena Sajdak, Magdalena Ozimina, Maciej Serwa oraz Urząd Gminy Chorkówka reprezentowany przez Inspektora ds. Kultury i Sportu Bogusław Pacek.

W indywidualnym turnieju lekkoatletycznym najlepszymi okazali się:
- w kategorii dziewcząt
1 miejsce - Natalia Matelowska - SP Szczepańcowa
2 miejsce - Krzywda Klaudia - SP Szczepańcowa
3 miejsce - Ginalska Dorota - SP Szczepańcowa
- w kategoii chłopców
1 miejsce - Bonczar Kamil - SP Szczepańcowa
2 miejsce - Świerk Norbert - SP Draganowa
3 miejsce - Barcławicz Damian - SP Zręcin

W "Wyścigach na wesoło"
1 miesjce zajęła - SP Zręcin
2 miejsce zajęła - SP Żeglce
3 miejsce zajęła - SP Szczepańcowa
4 miejsce zajęła - SP Draganowa

W turnieju "Rzucanki siatkarsiej"
1 miejsce zajęła - SP Draganowa
2 miejsce zajeła - SP Szczepańcowa
3 miejsce zajęła Zręcin
4 miejsce zajęła - SP Żeglce

Czytaj więcej: I Gminna Olimpiada Sportowa dla klas I-III

  • Zespół Śpiewaczy Jutrzenka
  • Kapela Ludowa „Ropiorze”
  • Zespół Taneczny VENUS
  • Zespół Śpiewaczy Bobrzanie
  • Zespół Śpiewaczy Seniorzy
  • Zespół Wokalny VANILLA SKY
  • Zespół Pieśni i Tańca Bobrzanie
  • Zespół Śpiewaczy Chorkowianie
  • Zespół Taneczny „DAY STARS”
  • Zespół Śpiewaczy Nadzieja
  • Kapela Ludowa BOBRZANIE
  • Kapela 50 plus
  • Młodzieżowy Zespół Taneczny Omega
Previous Next

Najbliższe wydarzenia

listopad 16 2018
10:00 - 12:00 GOK Chorkówka
Spotkanie pierwszoklasistów "Bezpieczna droga do szkoły"
listopad 18 2018
17:00 - 19:00 Gok Chorkówka
Koncert dla Niepodległej
listopad 21 2018
16:00 - 18:00 GOK Chorkówka
Zabawa Andrzejkowa dla dzieci
grudzień 06 2018
09:00 - 14:00 GOK w Chorkówce
Mikołajkowy Festiwal Piosenki "Droga do gwiazd"

Kalendarz

Listopad 2018
PWŚCPtSN
293031 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 3012

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.