Notice: SlideshowFX Plugin: Error message exists in the article

Biegi szlakiem I. Łukasiewicza

21 maja 2005 roku w Bóbrce odbyły się Biegi szlakiem I. Łukasiewicza. Organizatorem biegów był Urząd Gminy w Chorkówce. W biegach uczestniczyło około 300 zawodniczek i zawodników reprezentujących następujące szkoły podstawowe i gimnazja działające na terenie Gminy Chorkówka.

1. Szkoła Podstawowa w Bóbrce- opiekun Krystyna Wrona
2. Szkoła Podstawowa w Chorkówce- opiekun Katarzyna Jamroga
3. Szkoła Podstawowa w Draganowej - opiekun Gabriela Czajkowska
4. Szkoła Podstawowa w Kobylanach - opiekun Renata Czarnowska - Jucha
5. Zespół Szkół Publicznych w Kopytowej - opiekunowie Barbara Żurkiewicz, Sławomir Zuzak, Jacek Janocha
6. Szkoła Podstawowa w Szczepańcowej - opiekun Maciej Serwa
7. Gimnazjum w Świerzowej Polskiej - opiekunowie Mirosław Guzik, Piotr Drozd, Grzegorz Węgrzynowski
8. Szkoła Podstawowa w Zręcinie - opiekunowie Helena Kozielec, Anna Gac
9. Gimnazjum w Zręcinie - opiekunowie Piotr Brzeziński, Adam Przybysz, Rafał Wojtowicz, Zofia Kut
10. Szkoła Podstawowa w Żeglcach - opiekun Mirosław Michalczyk

Biegi odbyły się na różnych dystansach.
Wyniki: 

Kategoria dziewczyny
kl. 1-3 szkoły podstawowe
1. Justyna Dubiel - Bóbrka
2. Kinga Czarnowska - Kobylany
3. Daria Sajdak - Zręcin

kl. 4 szkoły podstawowe
1. Anna Kisiołek - Zręcin
2. Marzena Wityńska - Żeglce
3. Harsze Anna - Chorkówka

kl.5 szkoły podstawowe
1. Karolina Bęben - ZSP Kopytowa
2. Patrycja Buda - ZSP Kopytowa
3. Gabriela Dobosz- ZSP Kopytowa

kl.6 szkoły podstawowe
1. Natalia Kozubal- Szczepańcowa
2. Joanna Jasłowska - Zręcin
3. Karolina Harsze - Chorkówka

I Gimnazjum
1. Sylwia Kosiek - Świerzowa Polska
2. Zuzak Patrycja - Zręcin
3. Katarzyna Munia - ZSP Kopytowa

II Gimnazjum
1. Katarzyna Solińska - Zręcin
2. Anna Dobosz - ZSP Kopytowa
3. Elżbieta Wityńska - Świerzowa Polska

 

Kategoria chłopacy
kl. 1-3 szkoły podstawowe
1. Radosław Bracławicz - Zręcin
2. Jakub Komendera - Zręcin
3. Piotr Mędrek - Żeglce

kl. 4 szkoły podstawowe
1. Jakub Widziszewski - Zręcin
2. Dawid Korzeniowski - Chorkówka
3. Maciej Kozubal - Kopytowa

kl.5 szkoły podstawowe
1. Patryk Sajdak - Zręcin
2. Dawid Łukaszenko- Draganowa
3. Przemysław Cieśluk- Chorkówka

kl.6 szkoły podstawowe
1. Damian Stefański- ZSP Kopytowa
2. Jonasz Kuliga - Zręcin
3. Damian Perkal - ZSP Kopytowa

I Gimnazjum
1. Marcin Gierlicki - ZSP Kopytowa
2. Karol Gradowicz - Zręcin
3. Piotr Stefański - ZSP Kopytowa

II Gimnazjum
1. Przemysław Kielar - Zręcin
2. Rafał Dziadosz - Zręcin
3. Łukasz Mastalerz - Zręcin

 

 

SlideshowFX: Album not found
Message: <!DOCTYPE html> <html lang=en> <meta charset=utf-8> <meta name=viewport content="initial-scale=1, minimum-scale=1, width=device-width"> <title>Error 404 (Not Found)!!1</title> <style> *{margin:0;padding:0}html,code{font:15px/22px arial,sans-serif}html{background:#fff;color:#222;padding:15px}body{margin:7% auto 0;max-width:390px;min-height:180px;padding:30px 0 15px}* > body{background:url(//www.google.com/images/errors/robot.png) 100% 5px no-repeat;padding-right:205px}p{margin:11px 0 22px;overflow:hidden}ins{color:#777;text-decoration:none}a img{border:0}@media screen and (max-width:772px){body{background:none;margin-top:0;max-width:none;padding-right:0}}#logo{background:url(//www.google.com/images/branding/googlelogo/1x/googlelogo_color_150x54dp.png) no-repeat;margin-left:-5px}@media only screen and (min-resolution:192dpi){#logo{background:url(//www.google.com/images/branding/googlelogo/2x/googlelogo_color_150x54dp.png) no-repeat 0% 0%/100% 100%;-moz-border-image:url(//www.google.com/images/branding/googlelogo/2x/googlelogo_color_150x54dp.png) 0}}@media only screen and (-webkit-min-device-pixel-ratio:2){#logo{background:url(//www.google.com/images/branding/googlelogo/2x/googlelogo_color_150x54dp.png) no-repeat;-webkit-background-size:100% 100%}}#logo{display:inline-block;height:54px;width:150px} </style> <a href=//www.google.com/><span id=logo aria-label=Google></span></a> <p><b>404.</b> <ins>That’s an error.</ins> <p>The requested URL <code>/data/feed/api/user/115516713171256212788?thumbsize=128c</code> was not found on this server. <ins>That’s all we know.</ins>

</span></p>'SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com
  • Zespół Pieśni i Tańca Bobrzanie
  • Zespół Śpiewaczy Jutrzenka
  • Kapela Ludowa BOBRZANIE
  • Zespół Wokalny VANILLA SKY
  • Zespół Taneczny „DAY STARS”
  • Zespół Śpiewaczy Nadzieja
  • Zespół Śpiewaczy Chorkowianie
  • Zespół Taneczny VENUS
  • Zespół Śpiewaczy Seniorzy
  • Kapela Ludowa „Ropiorze”
  • Młodzieżowy Zespół Taneczny Omega
  • Zespół Śpiewaczy Bobrzanie
  • Kapela 50 plus
Previous Next

Najbliższe wydarzenia

sierpień 25 2019
15:00 - 00:00 Kobylany
Dożynki Gminne

Kalendarz

Sierpień 2019
PWŚCPtSN
293031 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 311

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.