Zajęcia Wakacyjne

Podczas wakacji w Gminnym Ośrodku Kultury w Chorkówce odbywały się zajęcia dla dzieci i młodzieży z carvingu, batiku prowadzone przez instruktorów, specjalizujących się w tej dziedzinie rękodzieła artystycznego. W sali Domu Ludowego w Faliszówce dzieci mogły również miło i przyjemnie spędzić czas podczas zajęć kulinarnych, plastycznych i rekreacyjnych prowadzonych przez Katarzynę Kurowską w ramach wolontariatu. Natomiast w Klubie Młodzieży w Leśniówce odbył się Turniej gry w bilarda przeprowadzony przez Renatę Kurcab.
W dniu 30 sierpnia Gminny Ośrodek Kultury w Chorkówce zorganizował dla dzieci imprezę ,,Pożegnanie wakacji’’. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zabawach prowadzonych przez Małgorzatę Foremny - instruktora GOK. Impreza miała na celu wypełnienie czasu wolnego dzieci poprzez organizację zabaw, konkursów sportowo – rekreacyjnych, w których dzieci chętnie brały udział.

Gminny Ośrodek Kultury ufundował nagrody rzeczowe w postaci artykułów szkolnych. Dzieci obdarowane były również słodyczami, które ufundował p. Zbigniew Szarota (Firma Uni Rem Usługi Budowlane) z Kobylan. Imprezę uświetnił kilkoma układami tanecznymi Dziecięcy Zespół Taneczny ,,Stokrotki’’.

Grudzień 2021